Неділя, 27.05.2018, 04:30
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

ТИ В НЕЇ ТРЕТІЙ
Ти в неї третій. Не перший, але не останній.
Щось від першого в тобі є. Зріст, а може й статура. Перший був вище другого, і вище за неї. Він, як і ти, може підняти її на руки і кружляти в уявному танці. Але у другого, як і в тебе, було більше тих уявних танців, у порівнянні з першим. Другий дбав про неї більше за своє дихання. Так само як перший. Як тепер уже третій.
Третій, як і перший, з нею дуже коректний, намагається врахувати її забаганки. Другий навіть не намагався так жити, казав відверто все в очі. За це вона часто на нього ображалась. Перший, як і третій, мають досвід. Другий же вчився стосункам на своїх же помилках.
Перший побачивши третього зробив би нові умовиводи і в нотатнику записав би: «Вона лише нагадує собі про своє існування таким чином», другий зробив би наступний запис: «Така ж історія як і в нас? Чи в них щось інше?».
От тільки не знайомий третій з іншими, як і вони з ним. Хоча зустріч була б цікавою, щось вони мають спільне. Та й поговорити було б про що. Чи про кого якби темою розмови була Вона. А може і просто вона, тобто з маленької літери. Коли вона була з першим, другий її возвеличив до Великої і це всі відчули. Але тепер уже перший і другий, як і вона, пишуться з малої, а от Третій її знову підіймає вище хмар. Їй це завжди так подобалось.
Ти в неї не останній. Одного вечора ти побачиш у ній звичайну людину і її перестане влаштовувати устрій ваших стосунків. Вона швидко знайде іншого, тобто Нового. Довго бути самою – не для неї. Щось всередині її жене. Але десь має бути зупинка. З кимось або самою.
Не врахував я тільки одного, той, що був дебютним. Перед першим.
Категорія: Конкурс | Додав: rusakov (18.08.2013) | Автор: Русаков Сергій
Переглядів: 787 | Коментарі: 2 | Теги: Ти в неї третій, Творчість, есе, Русаков Сергій

Публікації інших авторів

Свобода
Я буду з тобою… /горелірика/
103
Другое течение
І душею і тілом
Дозволь…
Отчасти буря врывается в прокуренные легкие
Нам будувати новий світ...
Сніжний джаз
Праздник Бездельника

Всього коментарів: 2
2  
Необычно, и цепляет)

1  
супер! Успіхів тобі. сподіваюсь і твій твір у алманах увійде=)

Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]