Неділя, 25.02.2018, 08:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Темрява
Темрява
Темно… скрізь… Довкола, у душі, у голові. Темрява є часточкою людини, так зване, її таємне єство, погана сторона, яку нерідко ховають, принижують, цькують, але знищити її до останнього наймізернішого вияву – неможливо. Вона виявиться у кривій, іронічній чи саркастичній усмішці, недбало, на перший погляд, кинутій фразі, у допомозі близьким, аби самому почуватися комфортно.
Хтось не вірить у таку живучість темного «Я», але життя, загалом учинки людей підтверджують паразитичне існування. Воно може животіти, сховатися, але при нагоді показує усю силу, накопичену за час бездіяльності.
Таємне, темне «Я»… Можна заперечувати його існування, можна відректися від нього, але… Завжди буде якесь «але»… Це як злість, яку накопичуєш із часом, а потім вона виривається із величезною енергією і перетворюється на лють, що змітає на своєму шляху все, абсолютно все, залишаючи людину сам-на сам із собою. Тоді це «Я» може вирішити подальшу долю, розставити авторитети, змінити кардинально життя.
Злість разом з іншим «Я», які звикли ховатися за багатьма замками, у найпотаємнішій кімнаті душі, можуть стати поштовхом у щось нове, незвідане до цього часу. Так може розпочатися ера нового життя для людини. Кажуть, що все на краще… А чи так це?
Категорія: Конкурс | Додав: voevkatya (19.08.2013) | Автор: Воєвська Катерина
Переглядів: 443 | Теги: проза, нарис

Публікації інших авторів

На полотне забвения
Ти (Я)
Лучше тебя и нет
ТЕБЕНЕВИСТАЧАННЯ
Англійська від Марусі (для дошкільнят)
Українська їжа
Людей не вистачає
Рожевих лілій теплі каганці...
Бранець шалу…
Соком вишни, пролившись однажды на губы

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]