Вівторок, 30.05.2017, 01:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Проза "Привітний і щасливий ранок"
Привітний і щасливий ранок
Вона читала чужі вірші, не свої історії, і бачила, як він іде уздовж берега у плетеному светрі, подарованому його батьком на згадку про гожі часи.
Подовгуваті, ледь зігнуті пальці, які так зґрабно охоплювали небо для неї із перекоти сонцем, яке сьогодні роздає тепло вже іншим сузір’ям.
Гармонія не обстриженого волосся із видовженим обличчям й опуклим чолом, що почасти кидалося у брижі, наче озеро від байдуже кинутого дитиною камінчика у воду. Саме таким вона бачила його вперше: його спина, що гнучко тулилася до побіленої на веранді стіни, переплетені ноги в колінах, над якими згибалося щастя.
Голос, який шепотів вночі ніжно й ледь чутно, із тремтячою струною жалю й побоювання, ступав у днину гордим і глибоким, із неприступністю чужою.
Хто я. Хто ти, питала тривкість ясну безвість.
У забутті всі лінії розтерті. Без обрисів, без контурів долаємо межу безмежну. Впіймай лиш натяком на порух любов одвічно вмерлу і ожилу.
А далі йди, не обертайся. На півдорозі не пригадуй не згаданих своїх печалей. Когось знайде, комусь всміхнеться, привітний і щасливий ранок.
Категорія: Конкурс | Додав: gluckforever (20.08.2013) | Автор: Люба-Параскевія Стринадюк
Переглядів: 414

Публікації інших авторів

ДВА СЕРЦЯ
Весна Луганського Сальвадору
Тебе немає
Під мінорну музику дощу
Дуэль. Сейчас стреляет осень
Піднімається димок...
Туда, где в море ныряют звезды
Діалог...
Шукаю сенсу у житті своєму
Дозволь…

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]