П`ятниця, 22.09.2017, 09:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Проза "Привітний і щасливий ранок"
Привітний і щасливий ранок
Вона читала чужі вірші, не свої історії, і бачила, як він іде уздовж берега у плетеному светрі, подарованому його батьком на згадку про гожі часи.
Подовгуваті, ледь зігнуті пальці, які так зґрабно охоплювали небо для неї із перекоти сонцем, яке сьогодні роздає тепло вже іншим сузір’ям.
Гармонія не обстриженого волосся із видовженим обличчям й опуклим чолом, що почасти кидалося у брижі, наче озеро від байдуже кинутого дитиною камінчика у воду. Саме таким вона бачила його вперше: його спина, що гнучко тулилася до побіленої на веранді стіни, переплетені ноги в колінах, над якими згибалося щастя.
Голос, який шепотів вночі ніжно й ледь чутно, із тремтячою струною жалю й побоювання, ступав у днину гордим і глибоким, із неприступністю чужою.
Хто я. Хто ти, питала тривкість ясну безвість.
У забутті всі лінії розтерті. Без обрисів, без контурів долаємо межу безмежну. Впіймай лиш натяком на порух любов одвічно вмерлу і ожилу.
А далі йди, не обертайся. На півдорозі не пригадуй не згаданих своїх печалей. Когось знайде, комусь всміхнеться, привітний і щасливий ранок.
Категорія: Конкурс | Додав: gluckforever (20.08.2013) | Автор: Люба-Параскевія Стринадюк
Переглядів: 456

Публікації інших авторів

Мені здавалося...
ІІІ королі (Скорочено)
...Час піском крізь мої долоні...
Не честная любовь
останній лист
У Карпатах
Нічні роздуми
І душею і тілом
Лучшая подружка :)
Тебе немає

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]