Середа, 25.04.2018, 05:59
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Не кажи про це моєму батькові
Мій батько дуже гарно танцює. При денному світі чи у сутінках вуличних ліхтарів я ніяк не можу розгадати цю таємницю. У далеких галактиках, які відблискують чарівним мерехтінням, ледь чутно шепочуться громадяни інших планет, космополіти, поглядаючи на мого батька через товсті лінзи громіздкого телескопу. Танцюй, мій любий тато.
Він рухався дуже граційно, досконало відтворюючи кожний елемент танцю. Колись навіть відвідував танцювальний гурток, але тоді не було експромту, лише вчителька та вигадані нею рухи. А зараз він стоїть один посеред великої зали. Танцюй, мій батечку, танцюй, рідненький, якщо немає іншого виходу. Доки не покидають сили, доки усмішка твоя - така ясна та щира - не набридла тобі самому. Танцюй, а я сидітиму у віддаленому кутку великої кімнати і ображено споглядатиму, як ти витанцьовуєш.. перед моєю мачухою. Знаю, що ми в тому не винні, як склалося життя. Лише б побачити того, хто пише такі сценарії, я попросила б його змінити сюжет, а краще написати новий, спаливши цей невдалий аркуш із грубою помилкою. Скільки б я віддала за те, щоб ти взяв мою маму за руку і закружляв так легко і граційно, як у ваші щасливі молоді роки, у час, коли поцілунок нагадував смачний фруктовий пунш! А з цією жінкою все по-іншому.
Від дверних шпаринок потягнуло ароматом свіжої випічки. Вочевидь, сусідка Валентина знову напекла смачних пиріжків із яблучним джемом. Але тобі таких не їсти, тобі про такі навіть не мріяти. Пробач, та вже маю іти. Я вимушена бігти, прикриваючи рукавом очі, щоб ти не помітив моїх сліз. Та ж як можливо дивитися на те, як ти, мій рідний батько, такий відкритий до цього світу, винувато опустивши голову, починаєш оправдовуватися за кожну свою дію, щохвилини виборюючи право голосу, яке все одно не отримаєш. І нестримно танцюєш, витанцьовуєш.. Ти в такій ганебній ситуації, а я навіть не знаю, що мені робити. Колись я зароблю багато грошей і вирву тебе із цього пекла, бодай на декілька днів, щоб ти побачив справжнє життя, відчув його смак. А я напечу твоїх улюблених пиріжків і ми будемо довго говорити, сміятися, і не буде кінця цій ейфорії..
Категорія: Конкурс | Додав: Malynka (21.08.2013) | Автор: Анастасія Малинка
Переглядів: 486 | Теги: малинка, не кажи батькові, батько, мій батько

Публікації інших авторів

художник
Любить тебя
Я желаю стать твоим нижним шелковым бельем
Під ногами острівок...
Немає Бога
Всім знайома Осінь
Купаюсь я у рідній мові...
Перше (нещасливе) кохання
Котяча...
Постукала

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]