П`ятниця, 19.01.2018, 20:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Лист до екс коханого.
Знаєш рідний, я забула. Я забула тебе,хоча ні, не зовсім!!! Але я більше за тобою не заплачу. Я вже не думаю про тебе 24 год на добу. І більше так сильно не кохаю... І все що мені було потрібно, то це зацікавитись кимось іншим. Так, я забула тебе, але не зовсім. Бо хіба можна цілком забути такого як ти? Безперечно не можна, але тепер я вже не мрію побачити твої очі, твій погляд...)
Показати повністю..
Зараз я закохана в іншого, але якась частинка мого серця завжди буде з тобою. Знаєш рідний, ти назавжди забрав кусочок мого серця, в якому вічно житемеш тільки ти, але кохатиму я іншого...)
Я закохалася в нього через те, що він зовсім не схожий на тебе.
Так, я знаю, я ніколи не покохаю його до такої степені, як колись кохала тебе... Але кохати тебе і надалі просто немає сенсу, бо ми ніколи не будемо разом... Я хочу щоб ти знав, що кохати тебе було не тільки страшний біль, а я й якесь гірке задоволення... Всі ці 9 місяців, які я тебе кохала, для мене були як і прекрасними, так і болючими.... Численні цитати і вірші лилися із мого серця на папір. А душа, душа хотіла кричати від того, яке щастя їй приносить твій погляд, нехай і на значній відстані, нехай часом навіть на моніторі комп'ютера...Але усмішка так і линула їз уст, коли випадково зустрічала тебе на вулиці... Ці моменти тоді були безцінні=)))) А зараз мій погляд байдужий і серце так не болить...
Так я закохана, але не в тебе... Моя теперішня симпатія зовсім інша ніж ти, але саме за це я його і люблю...Не так сильно як любила тебе, але люблю..)))
Знай, я тобі бажаю щастя...Я хочу щоб ти був щасливий, тільки без мене...
Категорія: Конкурс | Додав: Iryna (18.08.2013) | Автор: Iryna Sverdan
Переглядів: 445

Публікації інших авторів

Фатум любові
Летний дождь Часть 1. Сияние в ночи.
МИ РАЗОМ…
Всього лише...
Боюсь жінкам присвячувати оди...
Вірші
Травневі грози землю умивають...
Розстріляний з’їзд кобзарів
Липень
Цієї ночі...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]