Четвер, 30.03.2017, 05:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Лист до екс коханого.
Знаєш рідний, я забула. Я забула тебе,хоча ні, не зовсім!!! Але я більше за тобою не заплачу. Я вже не думаю про тебе 24 год на добу. І більше так сильно не кохаю... І все що мені було потрібно, то це зацікавитись кимось іншим. Так, я забула тебе, але не зовсім. Бо хіба можна цілком забути такого як ти? Безперечно не можна, але тепер я вже не мрію побачити твої очі, твій погляд...)
Показати повністю..
Зараз я закохана в іншого, але якась частинка мого серця завжди буде з тобою. Знаєш рідний, ти назавжди забрав кусочок мого серця, в якому вічно житемеш тільки ти, але кохатиму я іншого...)
Я закохалася в нього через те, що він зовсім не схожий на тебе.
Так, я знаю, я ніколи не покохаю його до такої степені, як колись кохала тебе... Але кохати тебе і надалі просто немає сенсу, бо ми ніколи не будемо разом... Я хочу щоб ти знав, що кохати тебе було не тільки страшний біль, а я й якесь гірке задоволення... Всі ці 9 місяців, які я тебе кохала, для мене були як і прекрасними, так і болючими.... Численні цитати і вірші лилися із мого серця на папір. А душа, душа хотіла кричати від того, яке щастя їй приносить твій погляд, нехай і на значній відстані, нехай часом навіть на моніторі комп'ютера...Але усмішка так і линула їз уст, коли випадково зустрічала тебе на вулиці... Ці моменти тоді були безцінні=)))) А зараз мій погляд байдужий і серце так не болить...
Так я закохана, але не в тебе... Моя теперішня симпатія зовсім інша ніж ти, але саме за це я його і люблю...Не так сильно як любила тебе, але люблю..)))
Знай, я тобі бажаю щастя...Я хочу щоб ти був щасливий, тільки без мене...
Категорія: Конкурс | Додав: Iryna (18.08.2013) | Автор: Iryna Sverdan
Переглядів: 376

Публікації інших авторів

Весна Луганського Сальвадору
ТЕБЕНЕВИСТАЧАННЯ
...Я не хочу більше згадувати той день...
Крила душі
Інтиму доза
Шалений день, шалений тиждень...
Вслухайся
Ти наповнюєш сонцем мої захололі долоні...
Сніжний джаз
Срываемся с жизни, как жёлтые листья

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]