Понеділок, 22.01.2018, 23:15
Вітаю Вас, Гість
Соціальна відповідальність видавництва
   Наша соціальна відповідальність це – відповідальне ставлення до своїх послуг, до авторів, читачів, партнерів; це активна соціальна і культурна позиція, що полягає у гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішенні найгостріших культурних та соціальних проблем.
   У рамках програми соціальної відповідальності, Видавництво книг "Лілія" постійно підтримує Літературну творчу спілку "Елітер", надає матеріальну допомогу для проведення різних культурно-просвітницьких літературних проектів, презентацій та акцій, які дозволяють відкрити та популяризувати нові імена сучасної української літератури: знайти читачів, популяризувати авторів. 

Програма підтримки авторів
   Видавництво книг "Лілія" активно підтримує авторів. Після того, як книга виходить друком, інформація про неї безкоштовно розміщується (за бажанням автора) у Інтернет-магазині видавництва, на офіційних сторінках  ВконтактіFacebookTwitterGoogle+ , а також поширюється власними каналами серед читацької аудиторії. Книга презентується на різних заходах, які проводяться за сприяння видавництва книг "Лілія".
  Видавництво книг "Лілія", в рамках власної "Програми підтримки авторів", надає виданим книгам місце в інтернет-магазині та поширює інформацію про видані книги БЕЗКОШТОВНО (за ці послуги доплачувати не потрібно). Автор, у свою чергу, отримує 100% суми, оплаченої покупцем.
    Видавництво залишає за собою право, в особливих випадках, відмовити автору у включенні його до "Програми підтримки авторів" Видавництва книг "Лілія" не розголошуючи причин, так як дана послуга не включена до стандартного договору і надається у тестовому режимі.

Ми робимо книги доступними
    Дуже часто доводиться чути, що власну книгу видати в Україні дуже дорого.
   Ми робимо книги доступними - це гасло Видавництва книг "Лілія", яке відображає наше ставлення до роботи, наше прагнення допомогти авторам видати і поширити власну книгу, за найнижчою ціною, а читачам - отримати доступ до новинок сучасного українського книговидавництва швидко і як найдешевше (за собівартістю, так як Видавництво книг "Лілія" не бере комісії за розміщення книг у власному інтернет-магазині).