П`ятниця, 20.04.2018, 04:01
Вітаю Вас, Гість

Запрошення

Магія кохання

Всім нам знайоме це почуття: коли перехоплює подих, уповільнюється дихання, "мурашки біжать" по шкірі, прискорюється серцебиття. Це неймовірне магічне почуття - кохання. І всі відкривали його для себе по-своєму. Звичайно, що творчі люди найбільше надихаються саме цим почуттям, адже воно віками окриляло: художників, співаків, письменників, полководців, царів, та й звичайних людей на неймовірні вчинки, призводило цілі нації до занепаду або розквіту. Віримо, що у кожному авторові кохання зачіпало найпотаємніші чуттєві струни душі, що змушувало виливати свої емоції на папір. Знаємо, що у багатьох постійно поповнюється творчий доробок на дану тематику, тому вирішили за доцільне реалізувати тематичний літературний проект. 

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Магія кохання», присвяченому поняттям кохання, відносин між людьми, розлуки, зради, прощення, дню Св. Валентина та ін.  

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки. 
Мова робіт: 
українська або російська.
Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 5-ти сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: з 5 до 25 січня 2016 року. (продовжено до 14 лютого)
Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном на електронну адресу magiya_kohannya@i.ua 
Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 190 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 5-ти сторінок, здійснює доплату з розрахунку 30 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 65 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.