Неділя, 27.05.2018, 04:33
Вітаю Вас, Гість

Вітаємо всіх з днем Святого Миколая. 

Альманах автори вже отримали, сподіватимемось на співпрацю в майбутньому.

Запрошення

Листи до Миколая

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Листи до Миколая». Св. Миколай зараховується до лику святих, він опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Свято Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. В Україні встановилася традиція писати Св. Миколаєві листа, у якому автор вказує, що хорошого та поганого він вчинив протягом року, і просити про подарунки. Тому, до альманаху "Листи до Миколая" приймаються твори (лірика та проза), написані у цьому році, які відображають емоції, пережиті автором і його надії на майбутнє. Мова робіт: українська або російська.
Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: продовжено до 10 листопада 2014 року. 
Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном і короткою біографічною довідкою. На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресу do_mikolaya@i.ua 
Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 90 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 25 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 39 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.