Четвер, 26.04.2018, 22:21
Вітаю Вас, Гість

Енциклопедія сучасної літератури

antologija

Пройшовши важкий розвиток через постійне іноземне панування над українськими землями, українська література не тільки не зникла, а й увібрала у себе найкраще зі світової літератури. В деякі періоди використання української мови навіть було заборонено до друку. Однак, незважаючи на численні репресії, український народ має багату літературну спадщину, яку створила велика кількість відомих авторів. Всі ми знаємо класиків української літератури ще зі школи, але читачі зовсім не знають сучасних митців слова. Автори у свою чергу намагаються бути почутими: регулярно публікуються, беруть участь у літературних заходах, ведуть активну громадську діяльність. Та, все ж, більшість читачів: знайшовши твір, що припав до душі, не мають можливості більше дізнатись про самого автора, про те - чим живе, про його інші публікації, про його творчі задуми.

Вважаємо за доцільне зібрати найкращі твори сучасних український письменників, поетів, новелістів у одній спільній книзі, такій собі енциклопедії, яка б увібрала у себе думки, емоції, переживання різних людей, які пишуть сторінки сучасної української літератури, а за бажанням автора і його фото та творчий життєпис. Саме з такою метою запрошуємо Вас долучитися до Енциклопедії сучасної літератури і подати до публікації твори, які допоможуть сучасним читачам сформувати власну думку про вклад кожного автора в сучасний літературний процес.

До енциклопедії запрошуються автори: поети та прозаїки. Мова робіт: українська або російська.

Умови: прозові та поетичні тексти (а за бажанням, біографія та фото автора) мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: з 1 до 21 листопада 2016 року продовжено до 10 грудня 2016 року
Інформація про автора, його фото (за бажанням), повне ім’я або псевдонім, твори, що на думку автора найкраще відображають його творчий доробок, подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, на електронну адресу Encyclopedia@email.ua  

Енциклопедію буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 170 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 25 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник енциклопедії буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 69 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.