Понеділок, 28.05.2018, 06:02
Вітаю Вас, Гість

Антологія сучасної української літератури

antologija

Українська література має тисячолітню історію. Початки її належать до часів формування Київської Русі. Однак ще в передісторичну добу (до ІХ ст.) предки українців мали розвинену усну творчість.

Кожне покоління українських письменників відрізняло свої риси у творчості.

Так визначною писемною пам'яткою Київської Русі є літопис «Повість минулих літ», який є не тільки джерелом історичних відомостей, а й хрестоматією пісень, легенд та переказів тієї епохи. Поетичним шедевром давньої літератури є «Слово о полку Ігоревім».

Не менший інтерес викликає художнє надбання літераторів інших періодів української історії, а саме:  

Середня доба 

Читати детальніше...

Нова українська література 

Читати детальніше...

Український романтизм 

Читати детальніше...

Реалізм 

Читати детальніше...

Модернізм 

Читати детальніше...

 

Цікаво, а як нащадки назвуть наш сучасний літературний період. Чи матимуть вони можливість скласти свою думку про те, чим жили письменники нашої доби.

Вважаємо, що було б доцільним зібрати твори сучасних український письменників, поетів, новелістів у одній спільній книзі, такій собі антології, яка б увібрала у себе думки, емоції, переживання різних людей, які роблять спільну справу – пишуть сторінки сучасної української літератури. Саме з такою метою запрошуємо Вас долучитися до Антології сучасної української літератури і подати до публікації твори, які допоможуть прийдешнім поколінням сформувати уявлення про вклад кожного автора в сучасний літературний процес.

До антології запрошуються автори: поети та прозаїки. Мова робіт: українська або російська.

Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 5-ти сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: з 26 жовтня до 15 листопада 2015 року  продовжено до 6 грудня 2015 року
Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном і короткою біографічною довідкою на електронну адресу anthology@i.ua 
Антологію буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 190 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 5-ти сторінок, здійснює доплату з розрахунку 25 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник антології буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 69 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.