Четвер, 19.04.2018, 14:34
Вітаю Вас, Гість

Запрошення

Магія кохання

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Сонячна палітра», покликаному показати різнобарв’я і красу нашої землі, історію рідних серцю куточків, таланти і почуття людей, що тут народились і живуть.

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки. 
Мова робіт: 
українська або російська.
Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: з 18 квітня до 9 травня 2016 року (продовжено до 31 травня)         
Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном на електронну адресу sonyachna_palitra@mail.ua 
Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 150 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 30 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 65 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.