П`ятниця, 23.02.2018, 03:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » Інтернет-магазин » Книги видавництва "Лілія" » Книги видавництва "Лілія"

Для замовлення книги пишіть через форму зворотнього зв’язку.
Видавництво книг "Лілія" не знімає комісії за користування інтернет-магазином, тому
Автори отримують 100 % суми, сплаченої покупцем за кожну книгу. 

Монографія Ярослава Ковальчука "Суб’єктний склад спадкоємців, за якими закріплено право на обов’язкову частку в спадщині"
09.06.2013, 22:15
0 грн.*книги немає в продажу
26 квітня 2013 року вийшла в світ монографія Ярослава Ковальчука "Суб’єктний склад спадкоємців, за якими закріплено право на обов’язкову частку в спадщині (основні проблемні аспекти теорії та практики)" 

У вказаній науковій розвідці досліджується суб’єктний склад спадкоємців, які володіють правом на обов’язкову частку в спадщині. Зокрема, автором звертається особлива увагу на аналіз дискусійних питань, які виникають під час спадкування, яке відбувається за участі вказаних осіб. До переліку згаданих проблем, наприклад, належать з’ясування: доцільності участі спадкоємців, на яких не поширюється принцип свободи заповіту, в спадкуванні; найменування фізичних осіб, які володіють правом на обов’язкову частку; правовий статус спадкоємців, на яких не впливає принцип свободи заповіту; суб’єктний склад спадкоємців, які мають право на обов’язкову частку; можливість участі в спадкуванні, яке відбувається незалежно від змісту заповіту, окремих осіб (наприклад, неповнолітніх дітей заповідача, що народилися в шлюбі, який був визнаний недійсним; дітей заповідача, які не досягши повноліття, отримали чи набули повну цивільну дієздатність; малолітніх дітей заповідача, що були зачаті й народилися після факту настання його смерті; непрацездатної фізичної особи, що проживала із заповідачем в цивільному шлюбі; інших осіб). 
Вказана праця адресована широкому колу читачів. Зокрема, вона може бути корисною викладачам, студентам та практичним працівникам (наприклад, суддям, адвокатам, прокурорам, співробітникам органів внутрішніх справ) а також іншим особам. 

Формат 60х84 1/16 
Ум.друк.арк.5,23 
Папір офсетний, 
Титулка м’яка, 90 стор. 
ISBN 978-966-2758-57-3
Додав: tigres | Контактна особа: Видавництво книг "Лілія" E | Теги: електронні книги, видати власну книгу в Україні, як видати книгу, Видавництво Лілія, друк книг, скільки коштує видат, як видати книжку, купити книгу
Переглядів: 800 | Рейтинг: 5.0/1

Інші книги

Збірка Івана Тимощука "Лелеки в чужині&q...
КНИГА ВІКТОРА НОВОСАДА "ЧОТИРИ ХВИЛИНИ Б...
збірка Інни Ярової "За мотивами забутих ...
ЗБІРКА ОЛЕКСАНДРА СПІВАКОВСЬКОГО "ПОЕЗІЯ...
Поетична збірка Мирослава Дердюка "Так ш...
ЗБІРКА ОЛЕГА ОСАДЧОГО "50"
Збірка Тетяни ГРИЦАН "Резонанс на білих ...
ЗБІРКА ОКСАНИ КУШКО "ТЕ, ЩО МАЄ МІСЦЕ В ...
Валерій Павлов і Анна Андрусенко. "Двоє&...
збірка Алізеї Окаянної "Ліс лепреконів. ...