Четвер, 23.11.2017, 12:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » Інтернет-магазин » Книги видавництва "Лілія" » Книги видавництва "Лілія"

Для замовлення книги пишіть через форму зворотнього зв’язку.
Видавництво книг "Лілія" не знімає комісії за користування інтернет-магазином, тому
Автори отримують 100 % суми, сплаченої покупцем за кожну книгу. 

Монографія Ярослава Ковальчука "Суб’єктний склад спадкоємців, за якими закріплено право на обов’язкову частку в спадщині"
09.06.2013, 22:15
0 грн.*книги немає в продажу
26 квітня 2013 року вийшла в світ монографія Ярослава Ковальчука "Суб’єктний склад спадкоємців, за якими закріплено право на обов’язкову частку в спадщині (основні проблемні аспекти теорії та практики)" 

У вказаній науковій розвідці досліджується суб’єктний склад спадкоємців, які володіють правом на обов’язкову частку в спадщині. Зокрема, автором звертається особлива увагу на аналіз дискусійних питань, які виникають під час спадкування, яке відбувається за участі вказаних осіб. До переліку згаданих проблем, наприклад, належать з’ясування: доцільності участі спадкоємців, на яких не поширюється принцип свободи заповіту, в спадкуванні; найменування фізичних осіб, які володіють правом на обов’язкову частку; правовий статус спадкоємців, на яких не впливає принцип свободи заповіту; суб’єктний склад спадкоємців, які мають право на обов’язкову частку; можливість участі в спадкуванні, яке відбувається незалежно від змісту заповіту, окремих осіб (наприклад, неповнолітніх дітей заповідача, що народилися в шлюбі, який був визнаний недійсним; дітей заповідача, які не досягши повноліття, отримали чи набули повну цивільну дієздатність; малолітніх дітей заповідача, що були зачаті й народилися після факту настання його смерті; непрацездатної фізичної особи, що проживала із заповідачем в цивільному шлюбі; інших осіб). 
Вказана праця адресована широкому колу читачів. Зокрема, вона може бути корисною викладачам, студентам та практичним працівникам (наприклад, суддям, адвокатам, прокурорам, співробітникам органів внутрішніх справ) а також іншим особам. 

Формат 60х84 1/16 
Ум.друк.арк.5,23 
Папір офсетний, 
Титулка м’яка, 90 стор. 
ISBN 978-966-2758-57-3
Додав: tigres | Контактна особа: Видавництво книг "Лілія" E | Теги: електронні книги, видати власну книгу в Україні, як видати книгу, Видавництво Лілія, друк книг, скільки коштує видат, як видати книжку, купити книгу
Переглядів: 768 | Рейтинг: 5.0/1

Інші книги

Збірка Романа Нічика "Покохав я українсь...
ЗБІРКА ОЛЕГА ОСАДЧОГО "50"
Збірка Віктора Гали "Сльозою пісню просп...
Незалежний літературно-художній альманах «Лір...
КНИГА ЮРІЯ ПАРХОМЕНКА "ВСЕ ВІД ЛЮДЕЙ&quo...
Незалежний літературно-художній альманах «Лір...
Поетична збірка Мирослава Дердюка "Так ш...
Літературний альманах "Софія"
ЗБІРКА ОЛЬГИ НИКИПОРЕЦЬ "З ЧИСТОГО АРКУШ...
збірка Альони Голованюк "Оксамитові суди...