Понеділок, 22.01.2018, 13:19
Вітаю Вас, Гість
21 жовтня 2017 року вийшла в світ книга Сергія Зінченка "БАЙКОнур під САТИРОславом".

«БАЙКОнур під САТИРОславом» – перша невеличка збірка журналіста і літератора Сергія Зінченка. Автор подає ці, вибрані з написаного протягом останніх приблизно двох десятиліть, твори (як про реальних людей, так і про тих типів, що опинилися при цьому під масками образів). Бо дуже хочеться вирватися із цього, багато в чому штучного й духовно здеградованого, світу перевертнів, який автор називає САТИРОславом, у світ вільних творців, зі світу бетонних парканів – у світ забутих перелазів, де душа почуває себе у гармонії з природою, а люди у ставленні одне до одного – не ворогами, а добрими сусідами.

До збірки увійшли твори:
Бо хочеться в країну перелазів, І. БАЙКИ І БАЙКИ-ПАМФЛЕТИ: Кріт і Собака, Хвостаті професіонали, Садівник і Тля, Вода, Лайно і Золото, Поет, Рудокоп і Господар, Калюжа і Джерело, Мішок, Гаманець і Зернятко.
ІІ. САТИРИ, ЕПІГРАМИ І ПАРОДІЇ: Українськ ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 51 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

20 жовтня 2017 року вийшла в світ книга Алекси Павак "БЛАКИТЬ".

Злітає авторська думка, в піднебесну синь, понад хмари. Посумує трішки, що відірвалася від звичного. Порадіє новим можливостям і перспективам. А потім – каменем вниз, до рідної землі, на дорогоцінну твердь. Тут завжди – два крила – рідні та близькі люди, які підтримають, які допоможуть злетіти ще не раз. І хай душа читача, невагома і всеохоплююча, вдячно розкривається назустріч, і нехай заграє в унісон поезії «Блакить» лірична мелодія життя людини.

До збірки увійшли вірші:
«Не втративши не збережеш», «Моя земля, кохана Батьківщино», «Що таке Україна?», «Окрай села, межею зі степами», «Батьківська хата, зелений садок», «Із споконвіку славиться земля», «Журавлина тиша навкруги», «Цей вечір такий холодний», «На світі багато поетів», «От і все! І надії немає», Про вас, «Не втамувати спраги краплею води», «Дуже-дуже натомилася», «Закохана? Повинна буть щаслива», Не вірю, «Казав сліпий, що бачив ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 44 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

14 жовтня 2017 року вийшла в світ книга Марії Зарівної "Струни серця".

«Струни серця» – друга книга Марії Зарівної. Довга дорога тернистого шляху вела автора до мрії, не втрачаючи віри в життя.
Збірка увібрала дуже різнобарвні теми поезії: від сумовито-ліричних до глибоко філософських, чим розрахована на широке коло читачів. В книзі також представлені прозові роздуми.

До збірки увійшли твори:
«Ідеш життям і добре знаєш», «Вода життя відомо це з покон- віків», «Одягну я свою вишиванку», «Знову засипає землю білим снігом», Пам’ятаєш весно, «Насупив лютий чогось брови», Лист до мами, Мово рідна, «Я так давно чекала на весну», Уклін тобі, Тарасе, «А на нашій Україні», «Промінням сонечко загралось», Поезія, «Мама найдорожче», Господи, Боже, прости, «Цвітуть сонечка жовтенькі», «Вночі дощик напував всі садки й городи», «За шторою дощовою, заховався ліс», «Ще душа весні відкрита», «На великій земній кулі», «Про що шепочуть верби», «Спішу, спішу і не вст ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 49 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

13 жовтня 2017 року вийшла в світ книга "Трикутник" авторів Костьо В.С., Тесличко З.В., Кедик С.В.

Вважайте цю книгу трилогією творчої ініціативи трьох незалежних жінок - кардинально різних у стилі письма,але об*єднаних поетичним шармом. Можливо саме тому, у міжрядкових інтервалах лірична героїня виринає алюзією чуттів...

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.7,44
Папір офсетний,
Обкладинка м’яка, 128 стор.
ISBN 978-617-7461-99-8

Авторський склад:
Валентина Костьо
Здена Тесличко
Світлана Кедик
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 48 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

3 жовтня 2017 року вийшла в світ поетична збірка Чупахівського літературно-мистецького об'єднання «Хвиля творчості» "Поетичні перлини Слобожанщини".

Альманах «Поетичні перлини Слобожанщини» – перша колективна збірка Чупахівського літературно – мистецького об'єднання «Хвиля творчості». Тематика альманаху розмаїта. Кожен вірш вражає відкровенням, свіжістю вражень, виблискує усіма барвами веселки, має цілком конкретне заземлення, змушує думати: для чого прийшов у цей світ, яке твоє призначення, що залишиш після себе.

У збірці представлені роботи авторів:
Марія Бережна
Інна Борисенко
Олександра Борисенко
Ніна Завгородня
Ольга Криницька
Людмила Кулініч
Альона Полуйко
Раїса Скиба
Олена Скрипник
Тетяна Юзефів

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.6,98
Папір офсетний,
Обкладинка м’яка, 120 стор.
ISBN 978-617-7461-92-9
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 53 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

29 вересня 2017 року вийшла в світ книга Валентина Іщука-Зборовецького "…нікому не потрібні вірші…" частина 1.

До збірки увійшли твори:
Зачем, «А В МАЛЕНЬКОЙ…», Славянка, Моя земля, Кое-что из сада, «За пределы нельзя…», Жизнь, «Одни решили…», «На слабом огне…», «Тормозни уходящее…», О любви, Движение, «Упорхнуло лето…», «А вы утештесь…», Однокласники, «Стали вихри…», Голос крови, «Когда получил ответ…», Слово, «Каждой женщиной…», «Я застану ещё…», «Это незримо…», «Тихая гавань…», На грани, Ода плоскостям, Тайга, Полдень, Палатка у моря, «Чудно́, должно быть…», Предчувствие, «Плюнув на наши…», Зимний этюд, «Мой мальчик…», Путь, На распутье, Чтение дождя, Липовая аллея, «Стихают скрипки…», «Как-то роман…», «Река…», Бриз, «Полощет время…», «Сорви, так и быть…», «Во мне слили́сь…», Шекспир, «Прости, прощай…», Привилегия, «Что-то небо с утра…», Встреча, Сотворение мира, Прижало, Зарисовка, Хатынь, Стужа, Травля, «Капризный носик…», Невеста, «Всё дело в буклях…», Рассвет ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 47 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

28 вересня 2017 року вийшла в світ книга Галини Онацької "Іволзі весна наснилась".

Збірка поезій швидко прогресуючої поетеси з багато-страждального Донбасу, що вчергове відкриває душу небайдужої до подій в країні, до рідного краю, історії і сьогодення людини. Загострюючи свою увагу на несправедливості неоголошеної війни, незворотності людських втрат, вона всім серцем виражає надію на швидке завершення військових дій і відновлення миру.
Значне місце в книжці відведене неповторності української природи, любові до батьків та світлим споминам про далеке і безтурботне дитинство.

До збірки увійшли твори:
«Розділ І. Крізь пекло і вогонь»: «Святвечір», «Вічна пам’ять (Пам’яті Небесної Сотні)», «Не вмирай…», «Берегині», «Більш ніколи», «Нехай не топче ворог землю нашу», «Земленько моя», «Сила любові», «Загиблим у Авдіївці», «Сива тополя», «Пам’яті Василя Богдановича Задорожного, позивний «Кавказ».», «Світлій пам’яті бійця Володимира Труша, позивний «Артис ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 46 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

19 вересня 2017 року вийшла в світ книга Любові Шемет "РІДНИЙ БЕРЕГ".

«Рідний берег» – перша поетична книга запорізької письменниці Любові Шемет. До книги увійшли розділи: «Рідний берег», «Прийми, матусю, Україно…», «Земне життя», «Байки та гуморески».

До збірки увійшли твори:
Рідний берег: «Рідний берег», «Мамині листи», «Наші мами», «Зірочка», «Дідівська хата», «Намалюю я море…», «Спогади дитинства», «Дорога додому», «Падає сніг», «Мамі…», «Дитинство – казка», «Рідне село», «Лист до мами», «Батькові…», «Батьківське подвір'я», «6 березня 2013 року», «Вересневі думки», «Наша зустріч», «Плюшевий ведмедик», «Тополина заметіль», «Пам'яті тата присвячую», «Маминих долонь тепло», «Моїй бабусі Олександрі», «Квіти мого дитинства», «Зустріч з рідним краєм», «Десь далеко – далеко», «В гостях у бабусі», «Пелюстки тюльпанів», «Стара світлина».
Прийми, матусю, Україно…: «Наша мова», «До дня незалежності України», «Рідна мова», «Сини Іуди», «Небесна Сотня», « ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 58 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

18 вересня 2017 року вийшла в світ книга Володимира Швидуна "ДОРОГА ДОДОМУ".

Дорога додому – перша книга Володимира Швидуна.
Пройти дорогу в житті доведеться кожному із нас на цій прекрасній планеті Земля. В кожного вона своя: Батьківщина, родина… Але велика любов до людей і Бога – це найголовніше.

До збірки увійшли вірші:
«Були царі, були злиденні…», «Село моє», «Салтиковй Дівиці», «Бабусі», «Роки молодії», «Біла школа», «Сестра на фото», «Сльози на хлібі», «Запитаю в батька», «Діди», «Дівицька сотня – славний рід», «Про Мотрю та про солов’я», «Не осуждайте люди, а простите…», «Мелодія слів», «Матуся», «Сину мій», «Боль козаков», «Родина», «Ты лучший», «Мой друг», «Как трудно…», «Кошовий Захарій Чепіга», «До мами», «Пробач», «Спостерігав, як надвечір'я…», «Сновидіння», «Доля», «Коханій», «Кохана, ти одна і більш нікого…», «Загублене кохання», «Вона», «Зустріч», «Королева», «Ти мудра, добра і весела…», «Настоящим врачам», «Друзі мої, літа земнії… ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 49 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

6 вересня 2017 року побачив світ альманах "Серце Європи".

Альманах «Серце Європи» – це результат важкої праці і співпереживань великої кількості людей.
До альманаху увійшли твори (лірика та проза), присвячені поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.

Формат 84х108 1/32
Ум.друк.арк.10,50
Папір офсетний,
титулка м*яка, 200 стор.
ISBN 978-617-7461-88-2
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 43 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »