Субота, 24.02.2018, 14:48
Вітаю Вас, Гість
19 січня 2018 року вийшла в світ книга Іри Сон "Практична поезія".

Практична поезія — перша збірка творів Іри Сон. Тематика віршів різноманітна — це почуття та взаємовідносини, філософські роздуми, життєві замальовки та просто фантазії. Якої би теми не торкалася авторка, вона завжди намагається подивитися на звичні речі під іншим кутом, дістатися до їх суті та пропустити її через призму власного сприйняття.

До збірки увійшли вірші:
Мои жемчужинки: «Небесно-земное», «Королева мертва!», «Белоснежка», «Рыболов», «Дежавю», «Твоя женщина», «Авада Кедавра», «Для стихов».
Муза – жизнь…: «Жизнь – это», «Ярлык», «Бытовушка», «Как все», «Пустышка», «Философское», «Её роман», «Все возвращаются!», «Бармен», «Кощеям, феям, принцам и коням», «Опустите мне веки», «Они уходят», «Привет, малыш!», «Инквизитор», «Мурка», «Зомби», «Дом, в котором убили мечту», «Крысолов», «Cлишком просто», «Если ты счастлив», «Варя», «Мне завтра замуж, а ты», «Как лучше?», «Они не м ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 65 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 21.01.2018 | Комментарии (0)

18 січня 2018 року вийшла в світ книга Олександра Горобця "ВІР!!!"

До збірки увійшли вірші:
«Ты будешь моей!!!», ««ЕЩЁ НЕ ВСТРЕТИЛ Я ТАКУЮ»«, «Любовь удивится!», «У вас не женский ум...», «Моё сердце дышит тобою», «Слуги луны!», «Спрячемся», «Нам не нужны уже идолы», «Любимая Знать!», «Город за солнцем», «Нет оправданий - нет и вины...», «Мы познакомелись...», «В жизни всё по разному», «К счастью на дно!», «И заснув зимой..», «Свежевыжатый поэт», «Тяжёлое время?!», «Мы падаем - вверх!!!», «Давай!», «Безразличия яд», «Правде нужен лимит?!», «Всё одно мне теперь!», «И зачем нам первая любовь...», «Свободы обпились вина!», «Иуда посол!», «Расстаются люди...», «Людей не спишешь...», «Если ты человек, потерпи!», «Светлая память!!!», «Любовь из далека», «Навсегда, так не бывает», «Тарасу Григорьевичу Шевченко», «Отпечаток твоих губ», «Мне много надо от жизни!», «Билет на остров подлеца!», «Лишь пепел остался...», «Время рассудит!», «Обычная фантастика», «Дружба», «Не спиш ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 63 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 18.01.2018 | Комментарии (0)

17 січня 2018 року вийшла в світ книга Валерія Дубаса "Життя земне! Яке все ж дивне ти!"

Книга «Життя земне! Яке все ж дивне ти!» - це збірка поезій. написаних автором, у різні роки свого життя. У ній: роздуми про людину, про її духовні цінності і сенс перебування на землі, про чудові часи дитинства і шкільні роки, про ставлення людини до лісів, ланів, річок, про чарівну природу і проблеми екології, про різні пори року та патріотичні почуття. В книзі також розміщені на різні теми авторські тексти пісень.

До збірки увійшли вірші:
Я наодинці із природою: «Я слухаю пісню», «Хвилини блаженства», «Яка краса!», «У лісі», «Не знаю скільки залишилось часу», «Виколисує вітер дерева», «Мої друзі», «Вже за обрієм сонце сховалось», «Зустріч друзів», «Мені дайте спочити», «Біля ватри», «Жайворон співає», «Багато раз було вже це усе», «На самоті», «Я відкрию зошита сторінку», «Чому спокою серце не знає», «Тополі», «Земле моя! Мій рідний дім!», «Заполонило плем’я дике ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 48 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 18.01.2018 | Комментарии (0)

16 січня 2018 року вийшла в світ книга Тетяни Возбранної "А правда десь посередині".

Замовчувані протягом десятиліття, поезії Тетяни Возбранної (у дівоцтві – Миколюк) розквітли на сторінках її першої довгоочікуваної збірки. Тут читач знайде і любовну лірику – про вічне та найсвітліше почуття, і пейзажну лірику – природа ніколи не перестане дивувати людину, і громадянську лірику – з великим болем про долю України, її синів та дочок. Упевнені, що збірка зачепить кожного читача, як щось незвідане та водночас близьке та знайоме.

До збірки увійшли вірші:
«Нікому не віддам оцю красу», «Дивлюсь у далину: дороги і не видно», Коханому, «Сховаюся в кутку від цього світу», Янголи життя, «Не відома, не знана, не пі́знана», Я вийду в дощ, Даруй слова комусь на щастя, Ви не кладіть любов на терези́, Моїй любій донечці, Болить мені у серці Україна, «Несли надію у долонях», Посміхунчик, «Іде собі й прокльоном шиє», Одкровення душі, «Спокійна і сумна. І більш ніяка», Со ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 62 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 16.01.2018 | Комментарии (0)

15 січня 2018 року вийшла в світ книга Тако Назами "БОЛИТЬ ДУША МОЯ ЗА УКРАЇНУ".

«Болить душа моя за Україну» – перша книга Тако Назами, яка писалась три роки. Поетична збірка увібрала усі болі і тривоги, страждання і втрати української держави від часів Майдану і до сьогодення. Думки і переживання автора знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.

До збірки увійшли вірші:
«Болить душа моя за Україну», «Свят вечір…», «На столі лежить картина», «По кому дзвонять дзвони-по мені», «Нема ні жалю, ні печалі», «Що можеш ти зробити для солдата», «І ще одну душу», «Горить душа розп'ята на хресті», «Проклята та війна», «З білим димом в небо», «Стоїть сиротина - благенька свитина», «Небо знову плаче сірими нитками», «Україно, ти не плач за синами», «Мені всі кажуть: "Мовчи..."», «Народе мій, чому ти не навчився», «Пустки...руїни і холод...», «Україно, молюся за тебе», «Рот на замок, душа у п'ятки», «новини радіо голоси ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 51 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 14.01.2018 | Комментарии (0)

12 січня 2018 року вийшла в світ книга Алли Коваленко "Спостерігач без жодних прав".

Спостерігач без жодних прав – книга Коваленко Алли Іванівни, в яку увійшли вірші автора за увесь творчий період: ніжна лірика, присвяти рідним та Батьківщині, бачення світу… «Думи в клубочок сплітались…», а далі мережилися у слова, що народилися з глибини щедрої душі.
Кожен вдумливий читач відчує резонанс із поетесою та насолодиться цікавими миттєвостями настрою та духовного пориву.

До збірки увійшли вірші:
«Осіннім лісом хороше гуляти», «Пофарбувала осінь ліс», «Шуміло пожовкле листя», «Так добре мріяти про літо», «З черепашки всі сміялись», Глебуні внуку, Горобчики, Родові знаки, «Шурхоче пріле листя під ногами», Затишний сад, «Я відчувала, що ти втікаєш», «Тебе побачила і серце обірвалось», Сон, «Коханий, давай потанцюєм», «Заквітчала дівчина волосся», «В дівоцтві – наче з-під вінця», Дивлюсь тобі у очі, Тиха розмова, Дякую, Подарунок, Божий дар, Бажання, «Ден ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 64 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 13.01.2018 | Комментарии (0)

11 січня 2018 року вийшла в світ книга Андрія Стефанця "Почуття Всесвіту".

Моя збірка присвячена молодим рокам. Коли кожен переживає почуття захоплення, тривоги, розчарування…

До збірки увійшли вірші: Юнацький спалах: «Без тебе», «Коханій», «Сон», «Мить», «Опис», «Це від кохання», «Насолода», «Я твій музикант», «Дощ», «Чи знаєш ти як я кохаю», «Солодка му̀ка», «Наймиліша», «В серці ти моя», «Ранок з тобою», «Я всюди», «Сам», «В розлуці», «Для неї», «Останнє побачення», «Здобуте і збережене», «Дівоча врода», «Неспокій», «За що кохав», «Не розповіла», «Прийди до мене», «Ніч», «Не скажу», «Спогади», «Лист», «Не знав», «Було», «Я хочу…», «Ти у…», «Хвороба», «Спільне», «Солдат», «Смакота», «Сніданок у ліжко», «Погляд», «Вві сні і наяву».
Клітини життя: «Копичинецькі каштани», «Впертий співак», «Пори року», «Наодинці з природою», «Дивний сад», «Зимові подарунки», «Чарівниця», «Люби Землю», «Розмова з …».
Душевні лабіринти: «Гріх», «Покаяння грішника», ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 62 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 13.01.2018 | Комментарии (0)

10 січня 2018 року вийшла в світ книга Наталії Калниш "Уроки італійської" (записки нелегальної мігрантки).

«Уроки итальянского» – роман о судьбах нелегальных трудовых мигранток из Украины в Италии, основан на реальных событиях.

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.17,67
Обкладинка м’яка, 304 стор.
ISBN 978-617-7590-20-9
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 63 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 10.01.2018 | Комментарии (0)

9 січня 2018 року вийшла в світ книга Віталія Прокоповича "Сірі волошки".

Сірі волошки – це друга поетична збірка Віталія Прокоповича, в якій автор відкривається читачам як лірик та романтик. У збірці кожний вірш пронизаний силою кохання: безмежною, палючою, гіркою, солодкою, вічною.

До збірки увійшли вірші:
«Сірі волошки», «Мій гріх», «Душа», «В надійності обіймів», «Маршрут», «До нестями», «Примара», «Аромат весни», «Люстерця», «Шепіт вітру», «Папірці», «Винні зірки», «Вирій», «Іскри», «Втрачені галактики», «Примхливі листочки», «Птах», «Твої сліди», «Чай», «Пізньої ночі», «Книзі Бредбері присвячується», «Неслухняне волосся», «Кут», «Останнє соло», «Вогники», «Мелодія сердець», «Корективи», «Зайві слова», «Висохлі троянди», «Не мовчи», «Ржа», «Петля часу», «Екзорцист», «Гуляють грози», «Печаль», «Нічна царівно», «Вітер», «Роса», «Софіти», «Відстань у життя», «Безцінна посмішка», «Ілюзія», «Прокажені», «Вино», «Погляд в темноту», «Лист», «Бездомний пес ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 73 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 09.01.2018 | Комментарии (0)

8 січня 2018 року вийшла в світ книга Катерини Д’яченко "Музика тиші".

Музыка тишины – сборник стихов, описывающих мелодичность повседневной жизни и окружающего мира, красоту природы и неоднозначность человеческих поступков.

До збірки увійшли вірші:
«Песня тишины», ««Я видел солнце среди скал»«, «Музыка ручья», «Осень», «Лилия», «Старик», «Птицы», «Он и она», «Небеса», «Неволя», «Но тот, кто любит, тот не губит», «Кто прав, кто виноват», «Богатство», «Февральская роза», «Кто».

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.1,40
Обкладинка м’яка, 24 стор.
ISBN 978-617-7590-14-8
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 64 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 09.01.2018 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 37 38 »