Понеділок, 11.12.2017, 14:14
Вітаю Вас, Гість
29 вересня 2017 року вийшла в світ книга Валентина Іщука-Зборовецького "…нікому не потрібні вірші…" частина 1.

До збірки увійшли твори:
Зачем, «А В МАЛЕНЬКОЙ…», Славянка, Моя земля, Кое-что из сада, «За пределы нельзя…», Жизнь, «Одни решили…», «На слабом огне…», «Тормозни уходящее…», О любви, Движение, «Упорхнуло лето…», «А вы утештесь…», Однокласники, «Стали вихри…», Голос крови, «Когда получил ответ…», Слово, «Каждой женщиной…», «Я застану ещё…», «Это незримо…», «Тихая гавань…», На грани, Ода плоскостям, Тайга, Полдень, Палатка у моря, «Чудно́, должно быть…», Предчувствие, «Плюнув на наши…», Зимний этюд, «Мой мальчик…», Путь, На распутье, Чтение дождя, Липовая аллея, «Стихают скрипки…», «Как-то роман…», «Река…», Бриз, «Полощет время…», «Сорви, так и быть…», «Во мне слили́сь…», Шекспир, «Прости, прощай…», Привилегия, «Что-то небо с утра…», Встреча, Сотворение мира, Прижало, Зарисовка, Хатынь, Стужа, Травля, «Капризный носик…», Невеста, «Всё дело в буклях…», Рассвет ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 19 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: Сьогодні | Комментарии (0)

28 вересня 2017 року вийшла в світ книга Галини Онацької "Іволзі весна наснилась".

Збірка поезій швидко прогресуючої поетеси з багато-страждального Донбасу, що вчергове відкриває душу небайдужої до подій в країні, до рідного краю, історії і сьогодення людини. Загострюючи свою увагу на несправедливості неоголошеної війни, незворотності людських втрат, вона всім серцем виражає надію на швидке завершення військових дій і відновлення миру.
Значне місце в книжці відведене неповторності української природи, любові до батьків та світлим споминам про далеке і безтурботне дитинство.

До збірки увійшли твори:
«Розділ І. Крізь пекло і вогонь»: «Святвечір», «Вічна пам’ять (Пам’яті Небесної Сотні)», «Не вмирай…», «Берегині», «Більш ніколи», «Нехай не топче ворог землю нашу», «Земленько моя», «Сила любові», «Загиблим у Авдіївці», «Сива тополя», «Пам’яті Василя Богдановича Задорожного, позивний «Кавказ».», «Світлій пам’яті бійця Володимира Труша, позивний «Артис ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 27 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

19 вересня 2017 року вийшла в світ книга Любові Шемет "РІДНИЙ БЕРЕГ".

«Рідний берег» – перша поетична книга запорізької письменниці Любові Шемет. До книги увійшли розділи: «Рідний берег», «Прийми, матусю, Україно…», «Земне життя», «Байки та гуморески».

До збірки увійшли твори:
Рідний берег: «Рідний берег», «Мамині листи», «Наші мами», «Зірочка», «Дідівська хата», «Намалюю я море…», «Спогади дитинства», «Дорога додому», «Падає сніг», «Мамі…», «Дитинство – казка», «Рідне село», «Лист до мами», «Батькові…», «Батьківське подвір'я», «6 березня 2013 року», «Вересневі думки», «Наша зустріч», «Плюшевий ведмедик», «Тополина заметіль», «Пам'яті тата присвячую», «Маминих долонь тепло», «Моїй бабусі Олександрі», «Квіти мого дитинства», «Зустріч з рідним краєм», «Десь далеко – далеко», «В гостях у бабусі», «Пелюстки тюльпанів», «Стара світлина».
Прийми, матусю, Україно…: «Наша мова», «До дня незалежності України», «Рідна мова», «Сини Іуди», «Небесна Сотня», « ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 30 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

18 вересня 2017 року вийшла в світ книга Володимира Швидуна "ДОРОГА ДОДОМУ".

Дорога додому – перша книга Володимира Швидуна.
Пройти дорогу в житті доведеться кожному із нас на цій прекрасній планеті Земля. В кожного вона своя: Батьківщина, родина… Але велика любов до людей і Бога – це найголовніше.

До збірки увійшли вірші:
«Були царі, були злиденні…», «Село моє», «Салтиковй Дівиці», «Бабусі», «Роки молодії», «Біла школа», «Сестра на фото», «Сльози на хлібі», «Запитаю в батька», «Діди», «Дівицька сотня – славний рід», «Про Мотрю та про солов’я», «Не осуждайте люди, а простите…», «Мелодія слів», «Матуся», «Сину мій», «Боль козаков», «Родина», «Ты лучший», «Мой друг», «Как трудно…», «Кошовий Захарій Чепіга», «До мами», «Пробач», «Спостерігав, як надвечір'я…», «Сновидіння», «Доля», «Коханій», «Кохана, ти одна і більш нікого…», «Загублене кохання», «Вона», «Зустріч», «Королева», «Ти мудра, добра і весела…», «Настоящим врачам», «Друзі мої, літа земнії… ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 24 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

6 вересня 2017 року побачив світ альманах "Серце Європи".

Альманах «Серце Європи» – це результат важкої праці і співпереживань великої кількості людей.
До альманаху увійшли твори (лірика та проза), присвячені поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.

Формат 84х108 1/32
Ум.друк.арк.10,50
Папір офсетний,
титулка м*яка, 200 стор.
ISBN 978-617-7461-88-2
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 26 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

5 вересня 2017 року вийшла в світ книга Юрія Пархоменка "Виміри життя".

У своїй книзі «Виміри життя» Юрій Пархоменко продовжує вести серію новел із людського життя. Автор бажає розказати про людину такою як вона є насправді без прикрас освіти, посади чи звання.

До книги увійшли розділи:
Частина перша - Політико-публіцистична:
Залежність, «З кого смієтеся?», Продовження слідує…, Дві сторони однієї медалі, Старий та новий сепаратизм, Правда про АТО, Приємники та послідовники.
Частина друга - Вони просто люди: Автостоп, Провчив, По модному, Цінна квасоля, До шикувався, Святкова листівка, У тихому болоті, Розвінчаний стереотип, «Відкрийте рота і не закривайте…», Поїздка на Чемпіонат по футболу, Вигадана любов, «Валік Кіндрат», Бізнесмен, Дослужився, «НЕ родися красивою, а родися щасливою», Домашні тварини, хто вони?,  , Батьківська наука на все життя. А життя прожити , не поле перейти.
Історичні новели: Бойовий досвід, Наука від фріца, ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 34 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

11 серпня 2017 року вийшла в світ книга Георгія Гаврилюка "Генеральша".

Cюжетні лінії повісті та оповідань нової книги Георгія Гаврилюка ведуть читачів непростими дорогами життя під час становлення молодої держави, формування людських характерів у вирі різноманітних подій, утвердження стосунків краян, їхніх надій і сподівань.

До збірки увійшли твори:
"Генеральша", "Криниченька", "Декларація", "Васильович".

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.4,42
Папір офсетний,
Обкладинка м’яка, 76 стор.
ISBN 978-617-7461-86-8
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 20 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

10 серпня 2017 року вийшла в світ збірка Олександри Веремчук "Тепло моєї душі".

Тепло моєї душі – перша збірка Олександри Веремчук – це щирість думок і почуттів, відвертість і сповідальність, прагнення розгадати тайну любові. «Немає загадки таланту, – писав Григір Тютюнник, – є вічна загадка любові.» В цій збірці біль і переживання за долю України, зачарованість рідною землею, лісами, луками і насамперед людьми – щирими, привітними і працьовитими. Гадаю, що кожен із читачів знайде у збірці той вірш, який зігріє його серце.

До збірки увійшли вірші:
«Зігрію серце», «Запах дитинства», «Синова сорочка», «Люблю Україну», «Напій Богів», «Ромашкове поле», «Вишневий хутір», «Літо війни-2014», «Ріка життя», «Намисто любові», «Шепоче ніч», «Білий налив», «Лісова Мавка», «Поглянь навкруги», «Мелодія сердець», «Пасажири життя», «Живемо, бо любимо», «Збережімо Україну», «Зустрілося щастя», «Бузкова водиця», «Періщить дощ…», «Погляд щастя», «Гортаю минуле», «Життя ле ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 27 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

1 серпня 2017 року вийшла в світ збірка Миколи Чевелюка "Чарівна німфея".

Збірка «Чарівна німфея» адресована дітям дошкільного і шкільного віку, які у героях віршів впізнають себе.
Біла німфея – сніжно-біле латаття, яке у багатьох народів світу є символом піднесеної честі, любові і щастя.
Вона є хорошим джерелом для вчителів, вихователів та батьків у проведенні уроків і виховних заходів з дітьми цього віку.
Вчитуйтесь, вдумуйтесь, прислухайтесь і світ слова відкриється у повній його красі.

До збірки увійшли твори:
«Чарівна німфея», «Бігло сонечко», «Блискіток розлив», «Сонце шкварило», «Зайчик-сонечко», «Несла бджілка мед із яру», «Толя і Коля», «Бачко-Вічко й сестричка», «Я в музичній школі», «Женя», «Я хочу бути музикантом», «Я хочу грати на трембіті», «На жирафа схожий», «Калинова сопілка», «Кришталеві вруна», «Два рідні береги», «Хлопчик Данилко», «Вина тому – індик», «Літо літечко», «Маленька дівчинка прохожа», «Дві сестрички», ... Читати далі »
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 22 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 04.12.2017 | Комментарии (0)

28 липня 2017 року вийшла в світ збірка Олега Козиря "Береги надії".

До книги увійшли розділи:
«Море тяжіння», «Пливе кохання», «Троянди в’януть», «Для тебе», «Ніжний аромат шоколаду», «Ілюзія життя», «Дискомфорт самотності», «Даремність», «Дешеві декорації».

Ця книга є першою друкованою збіркою творів молодого автора з Тернопільщини. У ній представлені найбільш значимі для автора роботи, що виходили з-під пера протягом 9 років торкаючись теми кохання, яке представлене тут внутрішньо-особистісною боротьбою, пошуками себе у цьому не простому світі, роздумами про життя і увібрали в себе всі переживання, які вилилися на папір і представлені на розсуд читачеві.

Формат 60х84 1/16
Ум.друк.арк.4,65
Папір офсетний,
Обкладинка м’яка, 80 стор.
ISBN 978-617-7461-83-7
Прикрепления: Картинка 1
Просмотров: 117 | Добавил: lilia_stasuk | Дата: 29.07.2017 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 34 35 »